بیمه حوادث

بیمه حوادث کوثر یکی از زیرشاخه های بیمه های اشخاص ارائه شده از طرف شرکت بیمه کوثر می باشد که در آن هر شخص حقیقی یا حقوقی می تواند با خرید این بیمه نامه  خود، اعضاء خانواده و یا کارکنان خودش را به صورت 24 ساعته و در کل مدت اعتبار بیمه نامه و در تمام نقاط دنیا در برابر خطرات ناشی از حادثه بیمه نماید. منظور از حادثه در این بیمه نامه هر واقعه ناگهانی ناشی از یک عامل خارجی می باشد که بدون قصد و اراده بیمه شده بروز کرده باشد و منجر به جرح، نقص عضو، از کارافتادگی و یا فوت بیمه شده گردد.

بعضی از مهم‌ترین حوادثی که تحت پوشش بیمه حوادث کوثر انفرادی هستند عبارتند از: غرق شدن، مسمومیت، تأثیر گاز، بخار و یا موارد خورنده مانند اسید، ابتلا به بیماری‌هایی مثل هاری، کزاز و سیاه‌زخم، گزیدگی، اقدام به نجات اشخاص و اموال از خطر و حادثه، سوانح رانندگی، برق‌گرفتگی، سوختگی، سقوط از ارتفاع و حمله حیوانات.

 

 پوشش های بیمه حوادث کوثر شامل چه مواردی می باشد؟

  • فوت به علت حادثه
  • نقص عضو به علت حادثه
  • از کارافتادگی کلی و جزئی دائم و موقت ناشی از حادثه
  • هزینه های پزشکی ناشی از حادثه
  • غرامت بستري روزانه عمومي به علت حادثه
  • غرامت بستري روزانه در بيمارستان به علت حادثه

 

بیمه حوادث کوثر به چند دسته تقسیم می گردند؟

این بیمه‌نامه در شرکت های بیمه در دو گروه «حوادث انفرادی» و «حوادث گروهی» و با پوشش خطرهای حوادث شغلی، حرفه‌ای، ورزشی، تحصیلی، ماموریت، مسافرت و … صادر می‌شود.

 

جهت صدور آنلاین و اطلاع از نرخ بیمه نامه حوادث انفرادی خود اینجا کلیک نمایید

 

بیمه حوادث کوثر انفرادی

در ابیمه نامه حوادث انفرادی شخص می تواند خود و یا فرد دیگری را در برابر حوادث شبانه روزی شغلی، غیرشغلی و یا خطرات شخصی برای مدت یکسال بیمه نماید و حق بیمه در این بیمه نامه بر اساس شغل بیمه شده تعیین می شود.

به طور کلی در بیمه های حوادث انفرادی مشاغل به پنج دسته تقسیم می شوند و برای هر طبقه نرخ های معینی برای محاسبه حق بیمه در نظر گرفته می شود. این نرخ ها برای هزینه های فوت، نقص عضو و از کارافتادگی و نیز هزینه های پزشکی متفاوت است. در صورتی که بیمه شده ای علاوه بر فعالیت های عادی و حرفه ای خویش به طور متناوب و یا مستمر به اموری چون شکار، سوار کاری، قایقرانی، غواصی و … که خطر آنها بیشتر است مبادرت نماید با اعمال نرخ های اضافی برای هر کدام می توان آن ها را نیز تحت پوشش این بیمه نامه قرار داد.

  • چه كساني به اين بيمه نامه نياز دارند و مي‌توانند بيمه شوند:‏

كليه اشخاص 4 تا 75 سال در قبال حوادث 24 ساعته شغلي و غير شغلي و يا خطرات شخصي به اين بيمه نامه ‏نياز دارند و مي‌توانند تحت پوشش قرار گيرند.‏

 

 

بیمه حوادث کوثر

 

بیمه حوادث کوثر گروهی

بیمه نامه های حوادث گروهی در شرکت بیمه کوثر برای تعداد بیش از 10 نفر صادر می شود و شرایط آن با توجه به نیاز بیمه گذار تنظیم می گردد. کارفرما یعنی مالک و یا مدیریت هر موسسه، در صورت تمایل می تواند بیمه حوادث گروهی برای کارکنان خود و نیز خانواده آنها خریداری نماید. در این صورت موسسه مورد نظر بیمه گذار خواهد بود و تمام یا اکثریت کارکنان آن گروه بیمه شده را تشکیل می دهند. بیمه حوادث گروهی این مزیت را بر بیمه حوادث انفرادی دارد که با افزایش عده اعضای گروه بیمه شده، حق بیمه مربوط به هر نفر کمتر خواهد شد.

بیمه نامه های حوادث گروهی انواع مختلفی دیگری نیز از جمله بیمه حوادث مسافرتی، بیمه حوادث دانشجویی، بیمه حوادث مهد کودک و دانش آموزی، بیمه حوادث ورزشی، بیمه حوادث عتبات عالیات و …  را دارا می باشد و برای قالب های مختلف آن کمتر محدودیتی دیده می شود.

 

جهت صدور آنلاین و اطلاع از نرخ بیمه نامه حوادث انفرادی خود اینجا کلیک نمایید