لیست مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه کوثر در اردبیل

 

کاربر گرامی، در این بخش و با کمک جدول زیر می توانید لیست تمامی مراکز درمانی طرف قرارداد با شرکت بیمه کوثر را به همراه آدرس و شماره تماس آنها را مشاهده نمایید. این لیست شامل بیمارستان های خصوصی و دولتی، مراکز دندانپزشکی، مراکز جراحی، آزمایشگاه ها، داروخانه ها، عینک سازی ها، مراکز تصویربرداری، مراکز فیزیوتراپی، مراکز جراحی و درمانگا های طرف قرارداد در استان می باشد.

 

  در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه مراکز طرف قرارداد با شماره 89382-021 تماس حاصل فرمایید.

 

بیمه شدگان محترم می توانند با مراجعه به مراکزی که در ستون صدور معرفی نامه با عنوان online مشخص شده اند، بدون نیاز به معرفی نامه صرفاً با ارائه اصل و کپی کارت ملی و دستور پزشک، خدمات تحت پوشش را دریافت نمایند.

 

جهت اطلاع از آخرین لیست مراکز طرف قرارداد بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

 لیــسـت مــــراکــز درمـــانی طرف قــــرارداد بیـــمـــه کــوثر

 

 

 

2 دیدگاه در “لیست مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه کوثر در اردبیل

  1. سلام.دکترمتخصص جراح عینک برایم نسخه عینک نوشتن و به طرف قراردبیمه کوثراستاردراردبیل مراجعه گفتندعینک انتخابی باطلق فتو 1500هزارتومان است 20%درصدفرانشیزکسر300هزارتومان پرداخت نمودمو بعدپیامکی ازبیمه امدمبلغ 1500هزارتومان به فروشنده واریزشدودرمجموع1500+300-1800هزراتومان وجه دریافت گردندایا محاسبه برای بیمه تکمیلی به این روش محاسبه میشودیاطرق دیگراست راهنمایی کنیدمتشکر

    1. با سلام و تشکر از تعامل شما با سایت بیمکو
      خیر چنین محاسبه ای درست نیست. به احتمال زیاد مبلغ معرفی نامه ای که فروشنده برای شما ثبت نموده است 1500 بوده که هنگام مراجعه فروشنده به بیمه کوثر مبلغ فرانشیزی که از شما کسر کرده اند نیز از آن کسر خواهد شد و در نهایت همان مبلغ 1300 به ایشان پرداخت خواهد شد. با این وجود مبلغ پراختی به فروشند از طرف بیمه کوثر را در سامانه کوثر من بخش خدمات بیمه ای – درمان – استعلام درمان مراجعه نمایید تا از مبلغ پرداختی کوثر طی معرفی نامه ای که فروشنده صادر نموده است اطلاع دقیق بیابید. در صورت هرگونه مغایرت نیز به شعبه سرپرستی بیمه کوثر در استان محل سکونت خود مراجعه نمایید.
      با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *