85 درصد تخفیف مازاد مالی در صدور نقدی بیمه های شخص ثالث شرکت بیمه کوثر

85 درصد تخفیف مازاد مالی در صدور نقدی بیمه های شخص ثالث شرکت بیمه کوثر

از جمله خدمات ما به بیمه گذارانی که اقدام به صدور بیمه نامه های شخص ثالث خود از طریق آنلاین می نمایند، ارائه 85 درصد تخفیف مازاد مالی بر روی بیمه نامه های شخص ثالث می باشد.

جهت صدور آنلاین بیمه نامه شخص ثالث خود با 85 درصد تخفیف مازاد مالی کلیک نمایید

حد اقل و حداکثر پوشش مالی بیمه های شخص ثالث در سال 1400 چقدر است:

در حقیقت بیمه های شخص ثالث که از طرف شرکت های بیمه ارائه می گردند دارای یک مقدار حداقلی و یک مقدار حداکثری در بخش خسارت های مالی هستند که ما به عنوان مقصر حادثه با وسیله نقلیه خود به اموال دیگران وارد می نماییم. این مقدار حداقلی برابر با 2.5 درصد دیه یک مرد مسلمان در ماه حرام می باشد و حداکثر آن نیز برابر با 50 درصد دیه مرد مسلمان در ماه حرام است.

16 میلیون تومان = 2.5 درصد × 640 میلیون تومان (دیه مرد مسلمان در ماه حرام)

320 میلیون تومان = 50 درصد × 640 میلیون تومان (دیه مرد مسلمان در ماه حرام)

با این احتساب و همانطور که در بالا محاسبه گردید، در سال 1400 حداقل پوشش مالی بیمه شخص ثالث برابر با 16 میلیون تومان و حداکثر آن برابر با 320 میلیون تومان می باشد. پوشش های ارائه شده از طرف شرکت بیمه کوثر در این بخش 16، 25، 30، 40، 50، 70، 100، 120، 150، 200، 250، 300 و 320 میلیون تومان می باشد.

چرا باید سقف پوشش مالی بیمه نامه شخص ثالث خود را افزایش دهیم؟؟؟

تصادف بیمه شخص ثالث

 

جواب این سوال بسیار ساده می باشد. اجازه بدهید با ذکر یک مثال موضوع رو برای شما شفاف نماییم. فرض نمایید شما بیمه نامه شخص ثالث خود را با پوشش مالی 16 میلیون از شرکت های بیمه خریداری نموده اید و با یک خودرو به طور مثال پژو 206 تصادف نموده اید و خسارتی برابر با 20 میلیون به این خودرو وارد شده است و شما مقصر این حادثه می باشید. چون شما مقصر این حادثه می باشید باید تمام خسارت زیاندیده را تمام و کمال به او پرداخت نمایید. چون پوشش مالی بیمه نامه شخص ثالث شما 16 میلیون می باشد پس شرکت بیمه شما از خسارت وارده مبلغ 16 میلیون را به زیاندیده پرداخت می نماید و ما به تفاوت این مبلغ یعنی 4 میلیون دیگر را شما باید از جیب خودتان پرداخت نمایید.

پس مهمترین دلیل بر افزایش سقف پوشش مالی در بیمه نامه های شخص ثالث افزایش سرسام آور قیمت خودروهای موجود در بازار، قطعات یدکی آن ها و هزینه تعمیر و بازسازی مواضع آسیب دیده در حوادث خودرویی می باشد و این شما هستین که باید با بالابردن سقف پوشش مالی بیمه نامه های شخص ثالث خود در زمان خرید بیمه نامه خود به این موضوع اهمیت داده تا در زمان بروز خسارت های بالا متضرر نگردید.

جهت صدور آنلاین بیمه نامه شخص ثالث خود با 85 درصد تخفیف مازاد مالی کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *