بیمه ودیعه مستاجر یا بیمه پول پیش مستاجر

جهت حمایت از حقوق مستاجران، شرکت بیمه کوثر اقدام به طراحی و ارائه بیمه ودیعه مستاجر نموده است. این طرح که در حال حاضر منحصرا توسط شرکت بیمه کوثر ارائه می گردد بیمه نامه ای است که مورد بیمه آن مبلغ ودیعه مستاجران می باشد. در این بیمه نامه چنانچه به‌ علت فسخ یا انقضای قرارداد اجاره، موجر مبلغ ودیعه مورد اجاره (سرمایه مورد بیمه) را به مستاجر پرداخت نکند، شرکت بیمه کوثر براساس شرایط عمومی و خصوصی حاکم بر این بیمه‌نامه، ودیعه مستاجر را به او پرداخت می‌نماید.

 

بیمه ودیعه مستاجر یا بیمه پول پیش مستاجر

 

بر اساس این بیمه نامه در صورت بروز اختلاف میان طرفین 80 درصد ودیعه مسکن به مستأجر پرداخت می‌شود و 20 درصد بقیه نیز در زمان اخذ پول از موجر به مستاجر پرداخت خواهد شد. البته در صورت مراجعه مستأجر به مراجع ذی‌صلاح بلافاصله پس از صدور شورای حل اختلاف که 2 ماه به طور می انجامد مبلغ ودیعه به مستاجر پرداخت خواهد شد.

 

شرایط خرید بیمه ودیعه مستاجر:

 

  • یک ماه پس از عقد قرارداد اجاره مستاجر فرصت دارد این بیمه نامه را تهیه نماید.
  • قرارداد اجاره باید در سامانه ی ثبت معاملات و املاک ثبت شده باشد و قولنامه های دست نویس قابل قبول نمی باشد .
  • برای تمدید قرارداد باید مجددا قرارداد جدید تنظیم شود و پشت نویسی قولنامه قابل قبول نمی باشد
  • در این بیمه نامه تعهدات بیمه‌گر پس از اتمام قرارداد اجاره آغاز می‌شود و بیمه‌گذار حداکثر یک ماه پس از اتمام قرارداد اجاره؛ فرصت دارد تا برای ادعای خسارت به بیمه‌گر مراجعه کند

 

بیمه ودیعه مستاجر کوثر

 

جهت صدور و اعلام نرخ این بیمه نامه از طریق کلیک بر روی دکمه زیر به صفحه صدور آنلاین سایت شرکت بیمه کوثر مراجعه نموده و سپس بر روی آیکون بیمه مسئولیت کلیک کرده و به سمت چپ اسکرول نموده تا به بیمه ودیعه مستاجر برسید. با انتخاب بیمه ودیعه مستاجر میتوانید از نرخ بیمه نامه خود آگاهی یافته و در صورت تمایل آنرا به صورت آنلاین صادر نمایید. 

 

استــعـلام قیـمــت و صـــدور آنــلاین بیـمــه ودیعــه مستــاجــر

 

لوگوی بیمکو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *