خرید اینترنتی و صدور آنلاین بیمه کوثر در قرچک

 

خرید اینترنتی بیمه و صدور آنلاین بیمه کوثر در قرچک – استان تهران

 

پیدایش اینترنت و دسترسی سریع و آسان مردم دنیا به آن، تغییراتی اساسی در شکل زندگی ما و راه و روش های برآورده ساختن نیازهای آن ایجاد نموده است. در این راستا نیز تمام صنایع و تجارت های دنیا از جمله صنعت بیمه در کشور ما نیز دستخوش تغییراتی در روش ارائه خدمات خود به مشتریانشان شده اند. شرکت های بیمه  نیز با فراهم آوردن سامانه های استعلام نرخ، صدور و چاپ بیمه نامه و نیز اعلام خسارت خود از شکل سنتی ارائه محصولات بیمه ای فاصله گرفته اند.

ما نیز سعی نموده ایم در اینجا محیطی را برای شما فراهم نماییم تا بدون نیاز به مراجعه حضوری به دفاتر بیمه و در کمترین زمان ممکن بتوانید نیازهای بیمه ای خود را با مناسبترین قیمت و به راحت ترین شکل ممکن تهیه نموده و همان خدماتی را که قبلا از نمایندگان بیمه محل اقامتتان دریافت می نمودید به صورت مدرن و آنلاین در منزل و محل کار خود دریافت نمایید.

 

راهنمای ثبت نام و صدور در سامانه صدور آنلاین شرکت بیمه کوثر

با فشردن دکمه زیر می توانید به صفحه راهنمای صدور انواع بیمه نامه سایت بیمکو رفته، در سامانه صدور آنلاین شرکت بیمه کوثر نامنویسی کرده و با روش های مختلف استعلام قیمت و صدور بیمه نامه های خود آشنا شوید. در هر کجای سایت بیمکو که باشید می توانید با فشردن ابزارک تماس با ما در گوشه پایین سمت چپ با کارشناسان آنلاین ما در واتساپ ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی های ایشان نیز استفاده نمایید.

 

راهنمــای ثبت نـام و صـدور در سـامـانـه صـدور آنـلاین بیمــه کــوثــر

 

 

استعلام قیمت و صدور آنلاین انواع بیمه نامه

با فشردن دکمه زیر می توانید به سامانه صدور آنلاین بیمه کوثر رفته و ضمن آگاهی از قیمت بیمه نامه های خود به راحتی و تنها با چند کلیک ساده بیمه نامه های خودتان را صادر نمایید. در این بخش امکان صدور اینترنتی بیمه نامه شخص ثالث، بیمه حوادث، بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان، بیمه ودیعه مستاجر، بیمه آتش سوزی، بیمه مسافرتی، بیمه آسانسور، بیمه کرونا و …. فراهم می باشد.

 

استــعـلام قیمــت و صـــدور آنــلاین انــــواع بیمـــه نامــه هــای شمــا 

 

 

چاپ بیمه نامه های صادره از شرکت بیمه کوثر

با فشردن دکمه زیر به سامانه چاپ بیمه نامه های صادره در شرکت بیمه کوثر منتقل شده و شما می توانید با وارد کردن شماره بیمه‌نامه، کد ملی و رشته مورد نظر بیمه خود از آن چاپ بگیرید.

 

چــاپ بیمــــه نـامــه هـــای صــادره از شــرکـت بیمـــه کوثــر

 

 

استعلام اصالت بیمه نامه از بیمه مرکزی

با فشردن دکمه زیر به سامانه استعلام اصالت بیمه نامه از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران منتقل شده و در آنجا می توانید با روش های مختلف فراهم شده از اصالت بیمه نامه های خودرویی خود مطمئن شوید.

 

استــعلام اصـــالــت بیـــمــه نــامـــه از بـیـمــــه مــــرکـــزی

 

 

جهت دریافت هرگونه راهنمایی در صدور بیمه نامه های خود و یا رفع هرگونه مشکل احتمالی، می توانید با فشردن ابزارک <<تماس با ما>> در گوشه پایین سمت چپ سایت با کارشناسان آنلاین ما در واتساپ ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی های ایشان استفاده نمایید.

 

بیمکو - بیمه کوثر

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *