هزینه های حقوقی در بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان بیمه کوثر

شرکت بیمه کوثر با در نظر گرفتن اصل حمایت از حقوق شهروندی، برای اولین بار در ایران به صورت انحصاری بیمه نامه حامی (بیمه وکیل یا حمایت قضایی) را به وسیله کارشناسان و متخصصان امور بیمه ای و حقوقی طراحی کرده است و آن را به عنوان پوششی تکمیلی در بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان خود ارائه نموده است. این پوشش رویای حمایت همه جانبه در امور حقوقی را برای تمامی پزشکان و پیراپزشکان فراهم ساخته است. هدف از عرضه این پوشش، پیشگیری از وقوع مشکلات حقوقی و در گام بعدی حمایت از پزشکان و پیراپزشکان عزیز کشورمان در حل و فصل مشکلات و مسایل قضایی ناشی از حرفه آنان است.

 

پوشش هزینه های حقوقی در بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان شرکت بیمه کوثر

با عنایت به در نظر گرفتن ” مسئولیت اجتماعی شرکت بیمه کوثر” و در راستای “حمایت از مدافعان سلامت” برای نخستین بار در کشور ، بیمه نامه مسئولیت حرفه ای پزشکان و پیراپزشکان با پوشش هزینه های حقوقی به شرح زیر در بیمه کوثر ارائه شده است:

 

مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان

 

شرح پوشش حامی بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان:

 

با اخذ این پوشش در بیمه های مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان و در صورت اقامه دعوی بر علیه بیمه گذار توسط زیاندیده در مراجع قضایی شرکت بیمه کوثر هزینه های زیر را جمعا تا سقف 100.000.000 ریال و فرانشیز 10 % تحت پوشش قرار می دهد:

  •  محكومیت به پرداخت هزینه دادرسی براساس حكم دادگاه
  • هزینه های وکالت جهت دفاع از بیمه گذار در صورت مكاتبه و گسب موافقت کتبی بیمه گر
  • هزینه های دستمزد پرداختی به کارشناس یا هئیت کارشناسی
     

تبصره : مشاوره حقوقی توسط شبكه ارائه خدمات شرکت بیمه کوثر تا سقف 2 جلسه تحت پوشش بیمه نامه می باشد

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه این پوشش و نحوه اخذ آن در بیمه های مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان با کارشناسان بیمکو تماس حاصل فرمایید.

 

 

لوگوی سایت بیمکو - بیمه کوثر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *