پرداخت حق بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه کوثر

پرداخت حق بیمه عمر کوثر: یکی از روش های پرداخت حق بیمه عمر و سرمایه گذاری شرکت بیمه کوثر، استفاده از روش پرداخت اینترنتی اقساط هست. به همین منظور در این صفحه با کلیک بر روی آیکون مربوطه شما به سامانه پرداخت حق بیمه عمر کوثر و پنل مربوطه هدایت خواهید شد. در صورتی که اقساط خود را از سامانه زیر پرداخت نمایید، بلافاصله در سیستم آنلاین ثبت خواهد شد. در این صورت معمولاً پیامک تأیید پرداخت هم برای شما ارسال می گردد. اگر پرداخت ناموفق بود و پول از حساب شما کسر گردید ولی پیام تاییدیه موفق آمیز پیام را در صفحه مشاده ننمودید، به احتمال زیاد تا 72 ساعت بعد وجه پرداخت ناموفق توسط بانک به حساب شما بازگردانده می شود. در صورتی که بعد از گذشت این زمان، وجه پرداخت شده به حساب شما بازنگشت، با همکاران ما در شعب شرپرستی استان محل سکونت خود تماس بگیرید.

کاربر گرامی لطفا پیش از پرداخت حق بیمه عمر کوثر نسبت به فعالسازی رمز دوم پویا از بانک مربوطه اقدام فرموده و شماره بیمه نامه و کد ملی بیمه گذار خود را نیز به یاد داشته باشید. جهت پرداخت حق بیمه عمر کوثر خود بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
 
پرداخت حق بیمه عمر کوثر

 جهت پرداخت حق بیمه های خود بر روی آیکون بالا کلیک نمایید

 

جهت پرداخت حق بیمه عمر کوثر که قبل از سال 1398 صادر شده اند، علاوه بر لینک بالا می توانید از طریق لینک زیر نیز اقدام فرمایید. در این روش علاوه بر کد ملی خود به کد بیمه گذار بیمه نامه خود نیاز خواهید داشت. منظور از کد بیمه گذار، همان عددی است که در جلوی اسم بیمه گذار بیمه شما درج گردیده است. برای مثال اگر در بیمه نامه من عبارت بیمه گذار: مجتبی حیدری کد 5265442 درج شده است، عدد 5265442  کد بیمه گذار بنده است.

 

پرداخت حق بیمه عمر کوثر

 جهت پرداخت حق بیمه های خود بر روی آیکون بالا کلیک نمایید

(بیمه های قبل از سال 1398)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *